 |
 |
|
 |
 |
Takk for at du besøker hjemmesiden. Skriv en hilsen i gjesteboken ved å klikke på den blå knappen. Du kan også sette inn et bilde ved hilsenen.
/images/balloons/rnd-sml-lb.gif
/images/balloons/rnd-med-lb.gif
/images/balloons/rnd-lrg-lb.gif
/images/balloons/thg-sml-lb.gif
/images/balloons/thg-med-lb.gif
/images/balloons/thg-lrg-lb.gif
Skrevet av
odd hauger,
26. jan, 2012
HEI ER DET NOEN SOM KAN SETTE ME GPÅ SPORET AV RÅTEHUNDER I SVERIGE? SEND TIPS/MAIL SNAREST TIL odd.hauger@ostcom.no 91381183
Skrevet av
Carina,
3. jan, 2012
Heisann!
Kjempeflott Flashie er! Tror såvidt jeg har sett han i virkeligheten og, på NKK Stavanger i høst?
Jeg selv har blitt ganske interessert i field spanielen, tror faktisk at den kunne passe meg. Hvertfall når jeg leser hvor mye du har brukt dine fielder til, og jeg har snakket litt med oppdretteren her i norge. Men hvordan syns du fielden er å jobbe med? Jeg selv er interessert i lydighet og kanskje agility, og kanskje andre ting som jeg ikke har prøvd før. Det er LP jeg er mest interessert i, og jeg vil jo PRØVE å satse litt, men har innsett bordercollie-raser ikke er noe for meg, så jeg kan godt jobbe litt ekstra. Det er jo også så mye stiligere å konkurrere med en litt utradisjonell rase! Svar gjerne på mail om du har litt info om field spanielen =) Har lagt ved link til bloggen min om hunden min.
Skrevet av
linda,
2. jun, 2011
Kjempeflott og informativ hjemmeside. Fieldspaniel er en rase jeg er ganske nysgjerrig på! Virker som veldig morsomme hunder å jobbe med, synd det er så få av dem i norge.
Skrevet av
Madelene Ryberg,
8. mar, 2011
Hej! Fin hemsida du har! Kul att läsa om fieldens historia i Norge!! MEN det finns även Maxfield hundar i Norge! M. Bossanova, M. Figaro, M. Forex och M. Alfons är alla fieldar som bor i Norge. :) Den förste som kom från Maxfield var Boss - född 1999. Sist in är killarna i F kullen som kom 2007. Mvh Madelene
Skrevet av
Susann,
4. jan, 2011
Gott Nytt År vill vi önska er så här i efterskott
Skrevet av
Grete,
28. des, 2010
Godt Nyttår!!!!
Skrevet av
Britt Pinderud, Kennel Næssgården,
16. nov, 2010
Hei! Fant siden din via hilsen i Helga-Maris gjestebok. Gøy å lese om hundene dine og sporkonkurransene, lykke til videre! Hilsen Britt
Skrevet av
Maria,
15. sep, 2010
Grattis till Finsk VCh och NORD VCh! wow.. Kul att läsa om.. // Maria
Skrevet av
Helga-Mari,
11. sep, 2010
Hei Aina!
Steike deg - gratulerer så mye med NORD VCH og FIN VCH og prøvevinner!!! Det er jaggu ikke verst altså! Velkommen i klubben for "eneste-i-verden-med NORD VCH-i-rasen" :)
klem Helga-Mari og Amigo i Sveio
Skrevet av
Sigbjørn,
7. sep, 2010
Gratulerer så mye med seier på prøven og med nordisk viltsporchampionat! Utrolig kjekt! Hilsen fra oss i Sandeid
Skrevet av
Lotta & Cosmos,
7. sep, 2010
|
|
|
Jag vill också till finland!
|
|
Jätte Grattis till det nordiska viltspårs championatet!
Skrevet av
Majsan,
6. sep, 2010
GRATTIS! Bra jobbat Aina & Flashie....
Skrevet av
Bodil, Viggo og Pippi,
5. sep, 2010
Kjempemange gratulasjoner fra treningskompisene! Dåkke e goe altså :-)
Skrevet av
Hilde og Co,
5. sep, 2010
GRATULERER SÅ MYE MED FLOTT RESULTAT i Finland!!! Tenk, nå er Flashie verdens første NORD VCH :) Det er bare så FANTASTISK!! Bøyer oss i støvet!
Skrevet av
Annhild og Max (Törnskogens James Dean),
26. apr, 2010
Heisann!! Fin side! :-) Utrolig at jeg ikke har funnet siden din før, men jeg har nok vært preget av "Look to Sweden-syndromet", selv om jeg også har hatt hyggelig kontakt med Hilde/HaSaTy. Jeg har en 11 mnd gammel fieldvalp, Max, etter Winterbourne Deep Blue Sea og Törnskogens Iris Sibirica. Han har vi ventet lenge på.. har hatt lyst på field i mange år nå! Fantastisk moro! I alle fall så er vel miljøet i Norge såpass lite at det hadde vært kjekt å treft andre på utstillinger og lignende. Vi har minimalt med utstillingserfaring, men var på utstilling i helgen (dobbeltutstilling i Sunndal) og Max var den eneste fielden. Litt trist! Resultatet ble på den andre siden supert og over all forventning: 2 BIR og 2 CERT! I alle fall! Super side!
|
|
 |
|
|
|